Головна / Новини / ТУРИЗМ, ЯК РИТМ СУЧАСНОГО ЖИТТЯ

ТУРИЗМ, ЯК РИТМ СУЧАСНОГО ЖИТТЯ

Чи відчували ви хоч раз себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс чи гори, на берег річки чи озера, на море або в похід, а можливо в інші романтичні чи пізнавальні місця, на які так багата наша улюблена земля? Якщо так — то ви вже давно зрозуміли, що мандрівки допомагають вийти із зони комфорту, усвідомити насправді важливі у житті речі і навіть роблять впевненішими у собі.

Всесвітній день туризму любителі подорожей відзначають 27 вересня. Започаткували його члени Всесвітньої туристичної організації та цілком природно, що святкують його і ті, хто сам безпосередньо зайнятий у сфері туристичного бізнесу.

Засульська громада, з її вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму. Відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради розроблена екскурсійна програма «Вихідний день в Засульській громаді», що охоплює туристично – привабливі напрямки на території Засульської ОТГ. Тож, як мешканці громади, так і зовнішній турист мають можливість планувати відпочинок з врахуванням своїх інтересів та уподобань. Оновлено туристичну карту – довідник Засульської громади, створеної в рамках проекту «Е — рішення для громад», що впроваджується Центром розвитку інновацій за підтримки програми « U — Lead з Європою». https://storymaps.arcgis.com/stories/6583f53f536547acb6756cd99960287e Також тісна співпраця з туристично – інформаційним центром Лубни, Благодійним фондом Історія майбутнього дала змогу відкрити новий вид активного відпочинку — сплаву на байдарках по річці Сула, під керівництвом досвідченого інструктора, який набирає обертів і стає все більш популярним. До речі працівники громади вже спробували на собі маршрут Мгар – Солониця та отримали море позитивних емоцій, а також комфортне і захоплююче перезавантаження.

Місцевість Засульської громади є привабливою для туристів, та основні здобутки туристичної галузі ще попереду. Наш неповторний Посульський край вартий того, щоб відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Тож вітаючи всіх небайдужих до туризму людей, які своєю наполегливою працею, незважаючи на нинішні економічні труднощі, роблять все можливе для організації, оздоровлення та відпочинку туристів,  хочеться побажати нових відкриттів, цікавих маршрутів і повний рюкзак щастя. Нехай здоров’я і фінанси дозволяють, а життя розташовує до подорожей. І нехай компас долі завжди вказує на добробут та успіх.

Переглянути також

Паспорти бюджетної програми КПКВК МБ 1010160, 1014081, 1014082.