Головна / Новини / День села сивочолої Олександрівки.

День села сивочолої Олександрівки.

Тільки сонце піднялося із-за Сліпороду,  до мальовничого села Олександрівки, яка розкинулася на правому березі річки, з усіх куточків села збиралися люди різного віку, а  також гості із сусідніх сіл, щоб разом з олександрівчанами відзначити  День села  сивочолої Олександрівки. Розпочалося дійство 24 серпня о 10 годині. Вічну пам’ять  полеглих  за незалежність  України та односельців — загиблих у роки Другої світової війни, а це  105 бійців, які не повернулися до рідних домівок,вшанували хвилиною мовчання.

  Виконуюча обов’язки старости Михнівського старостинського округу  Марія Юхимівна Король та депутат сільської ради  Діденко Любов Олексіївна  привітали    всіх присутніх зі святом.  Побажали щасливої долі  рідній Україні та її  народу, мирного неба та добробуту у кожній родині.

 Більше двох годин учасники художньої самодіяльності Олександрівського сільського клубу та Михнівського Будинку культури    дарували свої пісні та жарти. Тут можна було побачити і українську вишивку  Марії Ємець та  виставку врожаю 2019 року, біля якої  фотографувалися всі бажаючі. Частування наваристою кашею стало лаконічним та смачним  завершенням свята.

 

Переглянути також

Визначними місцями Посульського краю. «ПАМ’ЯТНЕ МІСЦЕ СОЛОНИЦЬКОЇ БИТВИ»