Головна / Новини / Сорочинський ярмарок

Сорочинський ярмарок

Сорочинський ярмарок — найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід, унікальність якого полягає в тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Цогоріч  він відбувся з 20 по 25 серпня, де гостей ярмарку вітав сам Микола Гоголь і герої його творів – Хівря, Черевик, Опанас Іванович та ін., ролі яких виконали актори Полтавського музично-драматичного театру.

25 серпня 2019 року на сценічному майданчику «Млин» Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» чудові мелодійні українські пісні дарували присутнім яскраві колективи Засульської сільської ради (ОТГ), а саме  народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Михнівського СБК, народний аматорський колектив «Гілея» Михнівського СБК, вокальний аматорський колектив «Мацківські барви» Мацківського СБК.

В рамках Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» проходив Фестиваль гумористів «Сміємося разом з Гоголем»,

дипломантами якого стали Ірклієнко Олександр, Засульський СБК, Мироненко Оксана Михнівський СБК та учасники драматичного колективу «Кумасі» Муха Валентина та Вареник Тетяна Мацківський СБК. Виступи Посульських колективів стали до вподоби гостям ярмарку, які вітали їх щирими та гучними оплесками.

Завдяки Сорочинському ярмарку учасники та гості фестивалю мали можливість заявити про себе, познайомитися з продукцією українських виробників, відпочити, посмакувати українською кухнею, взяти участь у різноманітних майстер-класах та просто провести гарно час з сім’єю.

 

Переглянути також

Нагороди, немов осінні намистинки – роси, додалися до скрині здобутків аматорів закладів культури Засульської сільської ради.

Нещодавно Комунальною установою «Обласний Центр народної творчості та культурно — освітньої роботи» Полтавської обласної ради …