Головна / Новини / Стань під прапор синьо-жовтий стяг відважних прабатьків

Стань під прапор синьо-жовтий стяг відважних прабатьків

Напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави вся країна офіційно вшановує державний Прапор України! Наш прапор — це найдорожчий символ, за який і сьогодні найкращі сини України ведуть боротьбу із ворогом у Операції Об’єднаних Сил за свободу та незалежність нашої країни! Це — Символ свободи і волі, віри та сили українського народу.
Засульська громада урочисто відзначила День Державного прапора України. З гордістю і патріотизмом у серці присутні: старости старостинських округів, працівники виконавчого комітету, учні та вчителі ОЗ «Засульський ліцей Засульської сільської ради Полтавської області», жителі громади зустріли мить, коли учасник бойових дій на Сході нашої держави, мешканець с. Шершнівка Геннадій Черненко вніс Державний Прапор України і зазвучав Гімн нашої держави – мить піднесення, яка вселяє в серця українців гордість за свій народ, за Батьківщину!
«З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо синьо-жовтий стяг вільної, демократичної України, сильної незалежної держави. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.», — у вітальному слові наголосив сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко.
«Вічна слава безсмертю хоробрих, які кличуть на подвиг живих.» — ці та наступні слова ведучого урочистостей, директора Засульського будинку культури Антона Герги закликали присутніх схилили голови у хвилині мовчання перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя за самостійність і незалежність України.
Наша праведна українська земля омріяна і оповита теплом душі її народу, оспівана піснями. Тож і цього урочистого дня свою творчість дарували Інна Сизоненко, Ірина Кожушко, Карина Лемтюгова, аматорський вокальний ансамбль «Мацківські барви». У державному двоколорі замайорів флешмоб , яким завершили дійство учні Засульського ліцею.

Переглянути також

Визначними місцями Посульського краю. «ПАМ’ЯТНЕ МІСЦЕ СОЛОНИЦЬКОЇ БИТВИ»