Головна / Новини / День села Литвяки

День села Литвяки

Село моє – душа моя, розрада,
Пракорінь мій, колиска й джерело…

Доброю традицією стало у нас на Україні святкувати Дні народження міст, селищ і сіл. Ось і 19 серпня жителі с. Литвяки Засульської сільської ради мали нагоду зустріти подвійне свято: Яблучний Спас – Преображення Господнє та День села. Красень серпень зустрів дорогих гостей заходу щедрим урожаєм та світлими променями літньої погожої пори.
У цю святкову днину привітали село і кожну його родину: в.о. старости Литвяківського старостинського округу Валерій Ночовний, голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Скиба. Вони побажали громаді згуртованості і процвітання, миру і злагоди кожній родині, щоб і надалі литвяківська земля була багата на добро і на таланти, на працьовитий і щедрий люд.
У ході свята вшановано наймолодшу жительку села Злату Гамоту та найповажнішу його мешканку, якій нещодавно виповнилося 97 років, Супрун Катерину Андріївну. А де нагородження, там і безліч пісенних вітань. Чудову концертну програму литвяківцям подарували працівники та талановиті аматори сцени Оріхівського будинку культури.
Неповторний святковий настрій присутнім додали виставка робіт місцевих народний майстрів, безпрограшна лотерея, розваги для дітей, дискотека та смачний куліш.
Організатори та учасники щиро вдячні за сприяння у проведені Дня села спонсорам: ТОВ «Національний колорит»; ТОВ «Агротех — Гарантія»; СФГ «Юність», «Росинка», «Сатурн» та «Олександра».
Всі, хто завітав до мальовничого села Литвяки Засульської громади надихнувся неповторними колоритами посульського краю, де українська пісня, звичаї, традиції та народні промисли об’єдналися із народними талантами та енергетикою рідної землі.

 

Переглянути також

Визначними місцями Посульського краю. «ПАМ’ЯТНЕ МІСЦЕ СОЛОНИЦЬКОЇ БИТВИ»