Головна / Новини / Відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Що може бути приємніше, ніж дитячі посмішки та веселий сміх? А з’являються вони тільки від щирої дитячої радості і гарного настрою. Адже захист прав, життя і здоров’я дітей, забезпечення наймолодших жителів держави на всебічну участь у культурному і творчому житті, змістовне дозвілля та відпочинок має бути одним з пріоритетних завдань нашої держави, громади, сім’ї. Тому дитяче свято «Хай буде мир, і хай радіють люди» внесено до Програми розвитку галузі культури Засульської сільської ради на 2019 – 2021 роки. Головним ідейним натхненником організації та проведення даного дійства є Володимир Матяш, керівник Тернівського закладу культури.


На виконання завдань Програми та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня біля Тернівського СК відбувся святковий захід за участю юних аматорів закладів культури Засульської об’єднаної територіальної громади та районного будинку культури. На декілька годин майданчик біля клубу перетворився на барвисту веселку дитячого сміху, веселої пісні, захопливої гри і танцю. Окрім розважальної програми на дітей очікували батути, частування морозивом від ТМ «Гармонія», солодка вата, попкорн, тощо. 
З найкращими побажаннями завітала на свято Оксана Радченко, головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Засульської сільської ради. Вітаючи дітей із початком літніх канікул, побажала їм міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку. «Переконана, що сьогоднішнє свято – Міжнародний день захисту дітей, повинне бути в наших серцях, наших душах завжди. Турбота про щасливе сьогодення і майбутнє підростаючого покоління – мета кожної родини і нашої громади. Хочу, щоб наші діти були щасливими і жили в мирній державі», – сказала у вітальному слові Оксана Миколаївна. 
Насичена програма, дружня атмосфера, незабутні враження, приємні емоції, цікаві зустрічі, спілкування та знайомства, веселе проведення часу все це отримали учасники дитячого свята. Сподіваємося, що проведення такого заходу стане традиційним і щороку збиратиме всіх бажаючих поринути в яскравий світ дитинства.

Переглянути також

Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення III Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної творчості «Джерело духовності»