Головна / “Джерело духовності” / Гості фестивалю «Джерело духовності»

Гості фестивалю «Джерело духовності»

Колектив комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури» гідно представив Сумщину на І-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної творчості «Джерело духовності»

14 липня 2018 року у Вищебулатецькому старостинському окрузі Засульської сільської ради Лубенського району Полтавської області відбувся І-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Джерело духовності».

У творчому змаганні, нелегкій конкурсній програмі прийняли участь 37 колективів художньої самодіяльності з 5 областей України – Полтавської, Чернігівської, Київської, Черкаської та Сумської.

Журі конкурсу очолила етномузиколог, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри фольклору, бандури та інструментальної музики Київського національного університету культури та мистецтв, керівник фольклорного гурту «Володар» Маргарита Скаженик. Своєю масовістю та розмаїттям національних костюмів, фестиваль довів, що народне мистецтво живе і стверджує нашу національну ідентичність.

Творчу делегацію Сумщини представили колективи комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури» — народний аматорський вокальний ансамбль «Хорол» (керівник Анатолій ПОЛЯХ) та народний аматорський ансамбль інструментальної музики «Козацькі музики» (керівник Євгеній ПОЛЯХ).

Приємно відмітити, що колективи Липоводолинщини з честю впоралися з поставленими завданнями, вдало продемонстрували свої виконавські здібності, високий рівень підготовки.

Так, за підсумками високопоставленого, професійного журі, за участь у конкурсній програмі народний аматорський вокальний ансамбль «Хорол» удостоєний І почесного місця і нагороджений Дипломом І ступеню у номінації «фольклорні ансамблі та сольний спів», народний аматорський ансамбль інструментальної музики «Козацькі музики» також отримав І місце та Диплом І ступеню у номінації «музично-інструментальний жанр».

Повертався колектив в гарному настрої, отримавши велике естетичне задоволення, побачивши багато хороших колективів і показавши себе в числі кращих, сподівається бути потрібним, особливо сьогодні, коли пісня може бути тим наповненням, яке втілює дух українського народу, і робить наше життя кращим і світлішим.

Переглянути також

ПРОТОКОЛ ЗАСIДАННЯ ЖУРI II ВСЕУКРАIНСЬКОГО ФЕСТИФАЛЮ — КОНКУРСУ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТI «ДЖЕРЕЛО ДУХОВНОСТI»