Головна / Новини / А СВЯТ ЗИМОЮ І СПРАВДІ ЧИМАЛО…

А СВЯТ ЗИМОЮ І СПРАВДІ ЧИМАЛО…

Новорічні та різдвяні свята – одні з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це свята, які протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, які знають, люблять і з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.
Так, 10 січня до Войнихівського сільського будинку культури завітали артисти з Луцька, які подарували глядачам Різдвяну виставу. Учасники дитячого драматичного колективу «Новорічна казка» Войнихівського СБК вдало доповнили виступ гостей, показавши свою акторську майстерність та вразивши знаннями звичаїв. Окрім того, для присутніх діток було організовано та проведено розважальну програму з іграми, конкурсами, новорічною вікториною.

З найкращими побажаннями та новорічними привітаннями до жителів села звернувся Михайло Халас. Щирі вітання від народного депутата України Костянтина Іщейкіна та солодкі подарунки для всіх учасників передали помічники Катерина Андріївна Олексієнко та Надія Олексіївна Пунько.
За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 25 – річчя заснування колективу подяку народного депутата України отримали учасники жіночого вокального ансамблю «Калина» Войнихівського СБК (керівник художній Тетяна Білоха), що стало приємною несподіванкою та своєрідним подарунком до новорічних та різдвяних свят.

Переглянути також

Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення III Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної творчості «Джерело духовності»