Головна / Новини / Народний аматорський вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Михнівського СБК Лубенського району

Народний аматорський вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Михнівського СБК Лубенського району

Аматорський вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Михнівського СБК Лубенського району був створений в 1993 році палкою прихильницею української народної та сучасної пісні Світланою Анатоліївною Соляр.  До складу колективу входять десять  учасників – це і шанувальники української пісні, і працівники сільського будинку культури. В репертуарі колективу українські народні пісні, твори, які виконуються акапельно, пісні українських композиторів, місцевих авторів  О.  Житинського, В.  Кучеренка та ін.  Любов до пісні, висока майстерність, оригінальність, щирість у спілкуванні з глядачами, самобутність притаманні всім учасникам цього колективу. За час існування колектив став улюбленцем глядацької аудиторії.  Про високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури свідчать численні перемоги на заходах обласного та Всеукраїнського рівня.  За час свого існування колектив брав участь у Всеукраїнському фестивалі «Пісні Сорочинського ярмарку», обласному конкурсі дуетів,  тріо,  квартетів та вокальних ансамблів на святі «Осіннє золото»,  присвяченому творчості поета-пісняра Д. Луценка,  обрядовому дійстві «Наддніпрянське весілля», в І Всеукраїнському фестивалі народної творчості «Джерело духовності», представляли Лубенщину на Національному Сорочинському ярмарку.

В 2016 році колектив нагороджено дипломом I ступеня Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації за високу виконавську майстерність в обласному огляді народної творчості «Слався, Полтавська мистецька родина!»  Учасники ансамблю знаходяться в постійному творчому пошуку. Працюють над самовдосконаленням і підвищенням рівня виконавської майстерності.

11 листопада 2018 року колектив святкував  25-річний ювілей з дня створення.  Цей чудовий творчий гурт є візитною карткою Посульського краю, активним пропагандистом сучасної української пісні, носієм високої духовності і незрадливої любові до мистецтва,  улюбленцем глядачів не тільки Лубенщини, а й далеко за її межами.  Завдяки творчості народного аматорського вокального ансамблю «Дивоцвіт»  не міліє криниця духовності українського народу.

Переглянути також

Нагороди, немов осінні намистинки – роси, додалися до скрині здобутків аматорів закладів культури Засульської сільської ради.

Нещодавно Комунальною установою «Обласний Центр народної творчості та культурно — освітньої роботи» Полтавської обласної ради …