Останні публікації
Головна / Звіти / Звітували аматори Тернівського сільського клубу.

Звітували аматори Тернівського сільського клубу.

28 жовтня, перейнявши творчу естафету від своїх колег, звітували аматори Тернівського сільського клубу.
Розпочався захід своєрідним звітуванням перед присутніми керівника даного закладу культури, палкого шанувальника української народної творчості, і звісно ж, неповторного та харизматичного артиста Володимира Матяша. Він доповів вірному глядачу за досягнення протягом поточного року з поліпшення матеріально – технічної бази Тернівського СК, про успішні виступи аматорських колективів на обласному святі «Осіннє золото» та відкритому регіональному конкурсі дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів у с. Березова Рудка Пирятинського району, Всеукраїнському фестивалі народної творчості «Джерело духовності» Засульської ОТГ, на Національному Сорочинському ярмарку в с. Великі Сорочинці Миргородського району. З гордістю розповів про участь та успіхи юних солісток Ангеліни Ванюшкіної та Валерії Удовицької у конкурсі дитячої творчості «Яскраві діти України», поділився планами на майбутнє.
А далі лунала українська пісня!

Щира, велична, неповторна!
А пісня почалася із батьків,
Які й не розуміли, що дарують крила!
Життя відкрили на широкий світ,
Щоб я була весь вік щаслива….

Пісень на сцені було багато, одна від одної кращі, і колективи представили їх на високому рівні. Тепло зустріли глядачі вокальний ансамбль «Мрія», учасники якого виконали ряд пісень на українську тематику. На високу похвалу заслужили виступи вихованців дитячого вокального гурту «Візерунок».
Чистоту та гармонійність звучання, високу виконавську майстерність пісень показали учасники народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Тернівчанка», подарувавши глядачам українські народні пісні. Здобутки праці зі сцени продемонстрували, та ще й хвилини радості і гарного настрою дарували учасники народного аматорського родинного квартету «Сузір’я». Вразила присутніх Катерина Колісник. Місцева поетеса не тільки вміє гарно оформлювати думки на папері, а й доносити сенс своїх слів до аудиторії. А ще, вона не байдужа до сучасних подій, що випали на долю України та її народу. Віршованими рядками про тяжку долю матері, котра все життя раділа успіхам своєї дитини і через безжальну війну втратила, пані Катерина торкнулася струн кожного небайдужого українця присутнього у залі, а особливо матерів. Із закликом свято берегти в спогадах тихі колискові давніх літ, батьківську хату та калиновий цвіт на розсуд присутніх свою пісню представив вокальний ансамбль «Терниця». Прикрасила посмішками творчий захід майстриня гумору Катерина Таранич.

Радо зустрічали і солістів Тернівського СК, а це Володимир Матяш, Віктор Щербатюк, Валерія Удовицька, Ангеліна Ванюшкіна, Карина Панченко. Ведуча святкового заходу — чарівна Світлана Головко.
Вітаючи учасників та організаторів заходу, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Михайлівна Скиба наголосила, що головною метою працівників культури є зробити щасливим глядача, зберегти та примножити культурну спадщину наших предків, адже побувавши на сьогоднішньому заході можна зробити висновок, що Засульській громаді є що берегти і ким пишатися. Керівники аматорських колективів цього року старанно працювали над підбором репертуару, над визначенням кращих номерів жанрової палітри, над виконавською майстерністю аматорів та культурою сцени. Тож переглянувши виступи вся глядацька аудиторія отримала масу задоволення і позитивних емоцій. Щирими оплесками присутні супроводжували виступи аматорів сцени, викликавши наостанок виступити на біс, хоча для артистів це не вперше, бо вміють полонити душу глядача.

Переглянути також

Паспорта бюджетних програм на 2020 рік КПКВК 1010160,1014030,1014060,1014081,1014082