Головна / Новини / Повниться талантами Михнівська земля

Повниться талантами Михнівська земля

Повниться талантами Михнівська земля
Я співаю про тебе, прекрасна країно
Де хлібами духмяними вкриті поля
І про шлях твій до волі, моя Україно, 
Незалежна та славна слов’янська земля!

Густими туманами, полум’яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю осінь. Саме золотавої пори, 20 жовтня 2018 року презентували творчий звіт колективи художньої самодіяльності Михнівського старостинського округу, серед яких: Михнівський СБК, Олександрівський СК, П’ятигірський СК та В’язівський СК.
Неймовірні відчуття створили та чудовий осінній настрій аматори сцени: народний жіночий вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Михнівського СБК (керівник Світлана Соляр), народний аматорський колектив «Гілея» Михнівського СБК ( керівник Лариса Супрун), жіночий вокальний ансамбль Олександрівського СК (керівник Ніна Соломаха), дитячий вокальний ансамбль «Домінанта» Михнівського СБК (керівник Світлана Соляр); солістка Михнівського СБК Карина Мироненко, солістка В’язівського СК Анастасія Супрун, солістка П’ятигірського СК Анна Кареліна та Оксана Кишкань, солістка Олександрівського СК Яна Журба; дует Михнівського СБК Алли Гармаш та Світлани Соляр, дует Яни Журби та Тамари Ус Олександрівського СК; тріо у складі Ніни Соломахи, Тамари Ус та Яни Журби Олександрівського СК, тріо у складі Любові Симоненко, Тетяни Ганаги та Олексія Німич В’язівського СК, тріо у складі Лариси Супрун, Тетяни Коваль та Світлани Соляр Михнівського СБК.

Поринути в світ своїх емоцій та переживань в танці запросили: Анастасія Остапенко П’ятигірського СК та дует Євгена Заєць та Катерини Кривенко Михнівського СБК.
Проникливо та зворушливо до сліз прочитала вірш «Мама» Тетяна Пиріг В’язівського СК.
Не на жарт розсмішили вихованці драматичного гуртка «Калинонька» Михнівського СБК (керівник Лариса Супрун) виконавши сценку «Спортивні бабці». Не залишив нікого байдужим гумор від Ніни Соломахи. Своє мистецтво дарували учасники драматичного гуртка Олександрівського СК у сценці «Заграниця».
По завершенню концерту староста Михнівського старостинського округу Марія Король та начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради подякували за ентузіазм та плідну працю, побажали всім учасникам творчих злетів, натхнення, благополуччя в родинах, мирного неба та любові, щоб пісні лунали до нестями і повнився добром кожен дім і рідний край.

Переглянути також

Визначними місцями Посульського краю. «ПАМ’ЯТНЕ МІСЦЕ СОЛОНИЦЬКОЇ БИТВИ»