Головна / Новини / ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЕЛА ВІДЗНАЧАЛИ ЛИТВЯКИ!

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЕЛА ВІДЗНАЧАЛИ ЛИТВЯКИ!

Пісенний мій краю, любов моя вічна
Тут пам’ять козацька і слава батьків.
Так хочеться довше дивитися в вікна,
Вдивлятися в очі своїх земляків!

Щорічно за традицією на Яблучний Спас, в День Преображення Господнього мешканці села Литвяки відзначають День народження села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де по особливому звучала материнська колискова, а батькові цінні поради сіяли перші зерна мудрості у маленьких дитячих голівках.
На свято завітало і чимало гостей, які теплими словами звернулися до присутніх, а це голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця, сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, директор ТОВ «Агротех — гарантія» — Олександр Троцько. Вітаючи присутніх зі святом, вони подякували тим людям, які небайдужі до проблем громади, беруть активну участь у житті села та побажали селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту його жителям, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Валерій Ночовний – староста Литвяківського старостинського округу подякував усім, хто причетний до цього величного свята та побажав присутнім мирного неба, благополуччя і взаєморозуміння, добра і злагоди в кожну родину.
Своїх земляків привітали місцеві аматори: танцювальний колектив «Smile», вокальний ансамбль «Ярмарок» Литвяківського СБК (керівник Валентина Кочеткова»), дитячий вокальний ансамбль «Мелодика» Литвяківського СБК. Особливо потішили своїм виступом колектив Литвяківського дошкільного навчального закладу «Лебідонька», які і танець косарів затанцювали, і пісню заспівали, і веселинками присутніх насмішили. Свої привітальні подарунки з нагоди Дня села привезли маленькі артисти із сусіднього Покровського сільського закладу культури, а це Богдан Чупайда та Анастасія Неділько, Сніжана Стаць та непосидючий танцювальний колектив.
Концертну програму продовжив розіграш лотереї, смакування кашею та шашликом.
Коли сонечко вже пішло на спочинок, всі присутні досхочу могли насолодитися піснею та запальним танцем від творчої команди Юрія Задорожнього, повеселитися на дискотеці від вокально – інструментальної групи «Сині роси» Новаківського сільського будинку культури.
З легкою втомою селяни задоволенні та щасливі не поспішаючи йшли додому. Свято вдалося!

 

Переглянути також

Нагороди, немов осінні намистинки – роси, додалися до скрині здобутків аматорів закладів культури Засульської сільської ради.

Нещодавно Комунальною установою «Обласний Центр народної творчості та культурно — освітньої роботи» Полтавської обласної ради …