Головна / Звіти / НА ЮВІЛЕЙ ЦІЄЇ ДНИНИ ВСІХ ЗАПРОСИЛА «ЯВОРИНА»

НА ЮВІЛЕЙ ЦІЄЇ ДНИНИ ВСІХ ЗАПРОСИЛА «ЯВОРИНА»

День народження народного аматорського фольклорного ансамблю «Яворина» Солоницького сільського клубу, якому виповнилося 45, відсвяткували цього погожого недільного дня на творчих теренах Засульської об’єднаної громади!
Вагома дата! Є що пригадувати, чим ділитися, є що показати. За роки існування колектив впевнено зайняв своє місце у творчому просторі рідного краю та за його межами, і завоював масу прихильників. В цей день у серцях ювілярів – хвилювання й радість, тривога й відповідальність, гордість… а ще більша за все це – любов до пісні.
Гарними піснями та запашним короваєм привітали своїх гостей ювілярки – учасниці колективу. Найтеплішими словами згадали організатора та духовного наставника колективу, незмінного завідувача Солоницьким сільським клубом – Кіріченка Івана Івановича, який, в свою чергу, надіслав зі сцени низку щирих поздоровлень винуватцям свята.
Роки летять… і, на жаль, багато учасниць колективу вже немає серед нас. Світлу пам’ять про них ми бережемо у своїх спогадах. Бо між спогадом та народною піснею-одкровенням – трепетна спорідненість…в українській пісні ми, посріблені легкою памороззю років, залишаємо про себе згадку. А особливо ті, хто цю пісню любив безмежно і ніс у своїм серці все життя… Імена всіх учасниць ансамблю, котрі відійшли у вічність вшановано хвилиною мовчання…
Чудова атмосфера свята панувала у залі: добрі посмішки, щирі оплески глядачів та сердечні вітання від голови Засульської сільської ради Сергія Івановича Бондаренка а також начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інни Михайлівни Скиби.
Своїх однодумців та поціновувачів фольклорної спадщини привітав колишній начальник Лубенського автобусного парку Іван Данилович Яненко. Він також, як і наші ювіляри, все своє життя крокує разом з піснею, саме її в дарунок підніс на звершення виступу.
Творчі вітання учасникам народного фольклорного ансамблю «Яворина» надсилали: народний духовий оркестр Солоницького сільського клубу (керівник Іван Кіріченко); представники народного хорового колективу «Посулля» Засульського будинку культури; Лідія та Василь Діжевські з внуком Ігорем; аматорський вокальний ансамбль «Україночка», учасники театрального колективу Лідія та Іван Кулик, Ігор Пелюшнік та Любов Остапенко Оріхівського сільського будинку культури (керівник Ірина П’ятецька); учасники аматорського мистецтва Миргородського краю — народний фольклорний ансамбль «Явір» Гаркушинського СБК (керівник Явдокія Вовк); аматори сцени Мгарського старостинського округу на чолі зі старостою Шевченко Марією Іванівною, неперевершена посульська гумористка Марія Селюк; зачарувала присутніх своїм співом Карина Лемтюгова – керівник художній Березівського сільського будинку культури; лаконічно доповнив творчі вітання на честь ювілярів фольклорний аматорський ансамбль «Журавка» Шершнівського сільського будинку культури (керівник Наталія Дядечко).
Ведуча концерту — неповторна Валентина Яшна. Комфортний звук від Юрія Тесленка.
Нинішній ювілей з нагоди 45-ти річчя народного аматорського фольклорного ансамблю «Яворина» покладає відлік новому наступному мистецькому ривку задля продовження популяризації пісні та можливості привити любов до неї всім і кожному — по дорозі до 50-річчя, і далі, не зупиняючись, до наступних ювілеїв!

Переглянути також

ВАСИЛЬ БАРКА – ЛЮДИНА НЕЗВИЧАЙНО ДРАМАТИЧНОЇ ДОЛІ

16 липня 1908 року. Цього дня в селі Солониця Лубенського району в козачій родині народився  …