Головна / Новини / ТВОРЧА ЗУСТРІЧ, ЩО НЕ ЛИШИЛА БАЙДУЖИМ НІКОГО

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ, ЩО НЕ ЛИШИЛА БАЙДУЖИМ НІКОГО

18 жовтня творчий звіт аматорів народного мистецтва відбувся в Тернівському сільському клубі. Впродовж близько двохгодинного концерту учасники заходу порадували слухача популярними народними та авторськими піснями, декламацією поезії, гумористичними номерами.
Після кожної композиції глядачі віддячували гучними оплесками та завмирали в очікуванні того, що ще приготували аматори всім присутнім.
Гості отримали незабутні враження від співочих голосів народного аматорського вокального квартету «Сузір’я», народного фольклорно – етнографічного ансамблю «Тернівчанка», вокального ансамблю «Терниця». Репертуарна палітра цих колективів була різноманітною і захоплюючою. Та спільним для всіх виступів залишається талант, співочий магнетизм та глибока душа, яка вкладається в кожну пісню.
Велично і задушевно линула пісня зі щирих дитячих уст Ванюшкіної Ангеліни, Удовицької Валерії та Панченко Карини, дитячого вокального ансамблю «Мрія».
Приємною несподіванкою для глядачів став виступ дитячого гурту «Візерунок», який виконав пісню «Коли зоря на небі стане».
Родзинкою творчої зустрічі стала декламація власної поезії Катериною Колісник, яка вела мову про велику святість народу — про хліб наш насущний.
В тім, що життєвим турботам немає кінця, та посмішка всім до лиця, переконала місцева майстерка гумору Катерина Таранич.
Закінчилася зустріч піснею «Гарний козак, гарний!» у виконанні народного аматорського фольклорно – етнографічного ансамблю «Тернівчанка», поставивши яскраву, творчу крапку у естафеті звітів аматорських колективів Засульської сільської ради.
Наостанок, з словами вдячності за можливість насолодитися чаруючими неповторними хвилинами мистецтва, до присутніх звернулися сільський голова Засульської сільської ради Сергій Іванович Бондаренко, староста Михнівського старостинського округу Король Марія Юхимівна та начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Скиба Інна Михайлівна.
Сергій Іванович зауважив, що ці прекрасні виступи, які можна було сьогодні переглянути — найяскравіший приклад того, як можна й треба створювати, берегти, популяризувати свої національні, неповторні надбання, і запевнив, що, як сільський голова, зробить все можливе, щоб умови роботи та можливості учасників аматорських колективів Засульської об’єднаної територіальної громади були достойними.

Переглянути також

ВАСИЛЬ БАРКА – ЛЮДИНА НЕЗВИЧАЙНО ДРАМАТИЧНОЇ ДОЛІ

16 липня 1908 року. Цього дня в селі Солониця Лубенського району в козачій родині народився  …