Головна / Новини / Свято у Мацківцях

Свято у Мацківцях

Серед мальовничих сіл, що увійшли до Засульської об’єднаної територіальної громади – естафету проведення кампанії творчих звітів 4 листопада приймали аматори сцени Мацківського старостинського округу. Мацківці – це козацьке село, добрих і працьовитих людей, які прагнуть зробити його кращим.
З неабияким завзяттям готувались аматори сцени до свого щорічного звіту, об’єднані енергійними працівниками культури Валентиною Мухою та Ларисою Соломахою.
На звіті представлена цікава і різноманітна концертна програма за участю: вокального аматорський жіночого фольклорного колективу «Мацківські барви; дитячого танцювального колективу «Смерека»; вокального дуету у складі Алли та Валерії Сень; солістів Вероніки Дупіряк та Володимира Сеня; солістки та ведучої Аліни Соломахи; драматичного колективу; вокального дитячого колективу. З неабияким запалом розповідав гумореску «Свіжина» Костянтин Нещерет, а дитячий драматичний колектив чудово виконав сатиричну інсценівку «Лікар вилікує».
Підбиваючи підсумки мистецького свята, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Скиба високо оцінила рівень виступів аматорів сцени. «Натхненно, красиво, з повною самовіддачею працювали на сцені дорослі і юні самодіяльні артисти у різних жанрах програми. Продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури». Щиро подякувала учасникам звіту, за позитивні емоції, щиродушність та невичерпний творчий запал.

Переглянути також

ВАСИЛЬ БАРКА – ЛЮДИНА НЕЗВИЧАЙНО ДРАМАТИЧНОЇ ДОЛІ

16 липня 1908 року. Цього дня в селі Солониця Лубенського району в козачій родині народився  …