Головна / Новини / Він помер 9 травня…

Він помер 9 травня…

8 травня  староста сіл Мацківці та Мацкова Лучка Засульської сільської ради Микола Антонович Дзюба разом з працівниками культури  завітав до осель учасників бойових дій Другої світової війни Миколи Івановича Кудіна та Василя Івановича Карпця, які за віком та станом здоров’я не мали змоги бути присутніми на мітингах з нагоди Дня пам’яті, примирення та Дня Перемоги над нацизмом.

Микола Антонович від імені усієї громади привітав героїв війни зі святом, вклонився  за їх подвиг і мужність, подякував  за післявоєнну тяжку працю, вручив квіти і подарунки.

Микола Іванович Кудін слухав вітання вже прикутим до ліжка, по обличчю 95-річного ветерана котилися сльози…

Ніхто не думав, що для Миколи Івановича Кудіна  цей День Перемоги стане  останнім у житті… 9 травня 2017 року фронтовик, учасник Другої світової війни 1939-1945 років відійшов у вічність, аби зустрітися там –  у безмежному  царстві небесному зі своїми побратимами та своїми сміливими нащадками – героями Небесної сотні, загиблими учасниками АТО,  патріотами-волонтерами.

На одного воїна, котрий нестиме на небесах варту миру, стало більше… Вічна пам’ять Вам, Миколо Івановичу, пухом рідна, навіки Ваша, українська земля…

Переглянути також

Визначними місцями Посульського краю. «ПАМ’ЯТНЕ МІСЦЕ СОЛОНИЦЬКОЇ БИТВИ»